Epeydir blogumu ihmal etmişim. Bu yıl iki sunum daha yaptım, twitter'dan takip edenler dışında pek kimsenin haberi olmadı sanırım :)

Mart sonunda ilk kez Engage User Group konferansına katılmıştım. Engage, Benelux bölgesinin kullanıcı grubu. Konferansları da genelde bu bölgede (Belçika, Hollanda, vs.) gerçekleşiyor. Theo Haselmans'ın şahane bir organizasyon çıkardığını duyuyordum, gözlerimle gördüm. Gerçekten katıldığım en iyi kullanıcı grubu konferansıydı.

"10 Mistakes You and Every XPages Developer Make. Yes, I said YOU!" konulu sunumum aşağıda...
İki hafta önce de İngiltere'deydim. Londra'nın merkezinde, IBM Client Centre'da çok iyi seçilmiş bir lokasyonda ICON UK konferansındaydım.

Bu sefer biraz zor bir konu seçtim sunum için. Sunumu Prezi'de hazırlamışken Prezi'nin voice-over özelliğini de kullanayım dedim. Aşağıda "How to Embrace Your XPages Plugin Super Powers" sunumumu kendi sesimden dinleyebilirsiniz... (PDF versiyonu da var, ama siz Prezi'den bakın.)
Bakalım bir sonraki durak neresi...

Serdar Basegmez   |   Ekim 5 2015 03:15:00 AM   |    Aktivite  Lotus Domino Designer  Lotus Topluluğu  Uygulama Geliştirme  XPages    |  
  |   Sonraki   |   Önceki

Comments (1)

Gravatar Image
yunus       10/28/2015 4:39:24 AM

elinize sağlık güzel bir sunummuş....